Loganu` Mov Din Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    off: daca pui pe capota,cupola si portbagaj autocolant, trebuie trecut in talon!
    on: frumoasa masina..si zi-i lu Adi sa lase doar capota neagra....arata mai bine, parerea mea!bafta in continuare!
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      salutare bikerboi09_20 de ce nu il convingi pe prietenul tau sa ni se alature sa fim si noi mai multi sa vina si el cu noi la intilniri
      Powered by LSS
      http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

      Comment


      • #18
        Originally posted by iamagi View Post
        Pigoo, la el nu e autocolant. E vopsea, asta dupa luciu. La autocolant, nu iti zice nimeni nimic, e exact ca la taxi. Culoarea ramane aceeasi, dar pui un 'desen' peste.
        cand am zis ca vreau "exact la fel" ma refeream la model.. nu la vopsea sau autocolant , stiam ca la el nu e autocolant . deci nu o sa am probleme cu politia ? acopera mai mult de 30% ?

        Originally posted by tzony_18 View Post
        off: daca pui pe capota,cupola si portbagaj autocolant, trebuie trecut in talon!
        am spus doar capota si plafon, fara portbagaj .
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by 89.MIR View Post
          Cunosc masina, il stiu si pe Ady lucreaza sau sta in Freidorf parca la firma aia intr-o Casa mai orange asa, are nume funny dar am un lapsus acuma .Am fost acolo la reparat cu un Megane asta vara.
          E frumoasa am vazut-o de multe ori live, dar e bine lucrata la imbinari asta e de apreciat.
          Bafta in continuare

          Scz ca postez de 2 ori, imi cer scuze dar cred ca mi-am amintit cum se cheama service-ul cred ca AutoCoco daca nu ma insel
          Da pt Coco lucreaza numa k ii in Fratelia nu in Freidorf. Masina o facut-o pt el nu sio batut joc.

          Originally posted by Pigoo View Post
          foarte frumoase masinile, scuze ca ma bag peste topic, am si eu o intrebare, as vrea sa pun autocolant exact la fel.. si vreau sa stiu daca depaseste 30% din suprafata, tinand cont ca mai raman 4 usi , 4 aripi , portbagajul si ambele bare in culoarea originala, credeti ca va fi nevoie sa omologhez si a 2-a culoare ? merci
          nu stiu daca depaseste 30%,,,,el are trecut in talon violet-negru poate sa faca orice combinatie intre culoarile asta.
          Nu stiu cum ii in CT dar aici ii vreo 80 d lei sa treci culoarea in talon. Eu zic k nui mult.

          Originally posted by iamagi View Post
          Pigoo, la el nu e autocolant. E vopsea, asta dupa luciu. La autocolant, nu iti zice nimeni nimic, e exact ca la taxi. Culoarea ramane aceeasi, dar pui un 'desen' peste.


          @bikerboy09_20 zi-i pietenului tau, dupa mine, saisi faca din bara putin negru. Asta sa ii dea un anumit contrast, apoi pare un pic aiurea. Imi place cum a iesit masina, practic, la praguri, nici nu pare ca sunt false, zici ca sunt originalele masinii.

          Sunt curios, cat l-a costat tot vopsitul asta?

          Masina ce culoare a avut in original?

          E foarte tare masina, iar daca ii mai pune si barile de la Pilot modelul DS si ii mai prelungeste si capota cum are miker, iti zic, ca ajunge exact ca al lui si efectul e maxim
          Vopsitu nu la costat nimic , eventual un suc la vopsitor. Lucreaza in domeniu si are posibilitatea sasi faca multe lucruri la cele mai mici costuri. Masina o fost alba inainte. Numa spoileru d fatza il pune modelu d la DS, pt spate cauta unu RS.
          Last edited by bikerboy09_20; 22 February 2009, 21:00. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            Meserias baiatul care se ocupa cu asa ceva mai ales ca lucreaza pentru el si iasa cu toul alta calitate.

            Comment


            • #21
              Originally posted by bulan View Post
              salutare bikerboi09_20 de ce nu il convingi pe prietenul tau sa ni se alature sa fim si noi mai multi sa vina si el cu noi la intilniri
              iam mai zis k se fac intalniri. dar el lucreaza foarte mult si knd are ceva timp liber ori sta aks si doarme ori merge la un suc la Pub (un bar aproape de noi). Dar ms oricum de invitatie....poate la vara knd ii in concediu origanizam cv.

              Comment


              • #22
                Ultimele poza facute la loganu lui Micutu, de luni incepe lucru la el.
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  super tari ceasurile...
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #24
                    Frumoasa masina.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #25
                      superba masina frate...mai ales culoarea,sa o stapanesti sanatos si bafta in continuare...
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • #26
                        super tare loganelul (golanul) sa ai noroc de ia si spor le treaba.
                        sigpic #

                        Comment


                        • #27
                          foarte frumos...spor la treaba
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            urmeaza stalpii de la usi, capota,,,plafonu si portbagaju negre (cu portbagaju nu-i hotarat), un volan sport,alta nuca la schimbator, schimbata tapiteria la usi si scaune.......vopsita complet exterior si adaugata o perla in vopsea......etc..
                            Spoiler de fata are modelu DS si pe spate ar vrea RL, apropo stiti cumva daca ii vreo diferenta la dimensiuni intre cele 2 modele?....sa nu fie una mai joasa ca cealalta.Multumesc
                            Last edited by bikerboy09_20; 10 March 2009, 00:52. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #29
                              volan sport cu airbag banuiesc nu??
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                fara airbag. renunta la airbag.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google